Puksid STRONGFLEX, POWERFLEX BMW, AUDI, HONDA jaoks


STRONGFLEX

STRONGFLEX polüuretaanist puksid asendavad oma omadustega täielikult laialdaselt kasutatavaid kummist puksid. Polüuretaanipuksidel on parem kvaliteet ja pikk kasutusiga.

Strongflexi puksid

plokke tarnitakse hoobadele, stabilisaatoritele, diferentsiaalidele, telgedele või mootorile ja käigukastile. STRONGFLEX puksid on populaarne asendus Itaalia tootjate nagu Alfa Romeo ja Fiat jaoks, kus originaalpukside kestus on piiratud. Polüuretaanist puksid on kõige rohkem esindatud Saksa tootjatel, nagu Audi, BMW, Mercedes või Volkswagen (VW). Polüuretaanpukside kasutamine on populaarne ka enimmüüdud ŠKODA kaubamärgi omanike seas. Polüuretaanpuksid on mõistlik lahendus Jaapani Honda, Toyota, Nissani või Subaruautode omanikele, kus originaalosade hinnad ületavad polüuretaanlahenduse hinna mitmekordselt.

POWERFLEX

POWERFLEXil on laialdased kogemused šassiide ja šassiikomponentidega. Disainivõime ja täiustatud polüuretaani tootmistehnika kombinatsioon on viinud suure jõudlusega autode polüuretaankomponentide väljatöötamiseni.

Polüuretaanist puksid POWERFLEX

on saadaval VAG grupi autodele: Audi, Seat, Škoda, Volkswagen (VW) . POWERFLEX puksid on ideaalne asendus ka Jaapani autodele nagu Honda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki ja Toyota. Kuna POWERFLEX on pärit Ühendkuningriigist, on neil lai valik tooteid selliste autode jaoks nagu Ford, Jaguar, Land Rover, Lotus ja Opel, mis on Ühendkuningriigis väga populaarsed. POWERFLEXi pakkumisest leiate puksid stabilisaatorile, telgedele, diferentsiaalile või mootorile, isegi Saksa markide BMW, Mercedes või legendaarse Porsche autodele.

Product added to compare.